KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16274084
nr 1627 4084
Stig Danielsson
(1935-2012), Sverige
Oljemålning, Körsbär. Signerad, daterad 1989. Olja på duk på pannå, 21x26 cm, yttermått inklusive ram: 31x36 cm
Stig Danielsson, svensk bildkonstnär född 1935, död 2012.
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 juni 2024
kl 19:25:03
300 kr
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
Stig Danielsson
Läs mer om Stig Danielsson